• Post category:Duyurular

2023 Proje Dönemi “Erasmus+ Personel Ders Verme ve Eğitim Alma Hareketliliği” başvuruları ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda özetlenmiştir:

“Ders Verme” ya da “Eğitim Alma” hareketliliğinden faydalanmak isteyen üniversitemiz personelinin, yararlanmak istedikleri hareketlilik türü ile ilgili başvuruları TC Dışişleri Bakanlığı Avrupa Birliği Başkanlığı Türkiye Ulusal Ajansı Yükseköğretim Koordinatörlüğü’nün E-62597535-101.06[16]-26125 sayılı yazısı gereği “Cumhurbaşkanlığı Kariyer Kapısı Portalı” (https://erasmusbasvuru.ua.gov.tr) üzerinden olacak şekilde 24 Ekim – 7 Kasım 2023 tarihleri arasında çevrimiçi olarak yapacaktır. Başvuru için portal üzerinden Sinop Üniversitesi’ne ait ilan bulunmalı ve başvuru bu ilan üzerinden gerçekleştirilmelidir!

Erasmus Personel Hareketliliğinden üniversitemizde kadrolu ya da sözleşmeli olarak fiilen görev yapan tam/yarı zamanlı akademik ve idari personel faydalanabilmektedir.

Erasmus Personel Hareketliliği seçim sonuçları son başvuru tarihinden en geç 2 (iki) hafta sonra web sayfasında ilan edilecektir. Erasmus Personel Hareketliliği ile ilgili bilgiler, değerlendirme ve seçim ölçütleri yukarıda yer alan ilişkili başvuru linkleri bünyesinde paylaşılmıştır.