Üniversitemiz Rektörü Sayın Prof. Dr. Nihat DALGIN, Erasmus, Mevlana, Eurodesk ve Farabi Koordinatörlüklerinin bulunduğu yeni hizmet binasında incelemeler gerçekleştirdi.

Üniversitemiz 15 Temmuz Yerleşkesi içerisinde yer alan Eski Araç İşletme Müdürlüğü Binası tadilat edilerek, Erasmus, Mevlana, Eurodesk ve Farabi Kurum Koordinatörlüklerine tahsis edildi.

Yeni binasına taşınan Kurum koordinatörlüklerimizi ziyaret eden Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Nihat DALGIN, içerisinde koordinatörlük ofisleri, seminer salonu bulunan ve yabancı uyruklu misafirlerimize konaklama imkanı da sağlayacak olan binada incelemeler yaptı.

Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanı Sayın Kayhan KOYUNCU ve Kurum Koordinatörlerinden bilgiler alan Rektörümüz, yeni hizmet binasının Üniversitemizdeki uluslararası değişim programlarına ve enformasyon çalışmalarına güç katacağını dile getirdi.

İncelemelerde Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Nihat DALGIN’a, Rektör Yardımcılarımız Sayın Prof. Dr. Serap USTAOĞLU TIRIL ve Sayın Prof. Dr. Ahmet TABAK, Daire Başkanı Sayın Kayhan KOYUNCU, Erasmus, Mevlana, Eurodesk ve Farabi Kurum Koordinatörleri eşlik etti.