• Post category:Activities

Türkiye Ulusal Ajansı tarafından yürütülen Eurodesk Ağı kapsamında, Türkiye genelinde gençlik bilgilendirmesi yapan temas noktalarının bir araya geldiği EURODESK TR Fuarı, Ortadoğu Teknik Üniversitesinde (ODTÜ) gerçekleştirildi.

Açılışı Dışişleri Bakan Yardımcısı ve AB Başkanı Büyükelçi Sayın Faruk KAYMAKCI ve Ulusal Ajans Başkanı Sayın İlker ASTARCI tarafından gerçekleştirilen fuara, yurtiçindeki üniversiteden 260 Eurodesk temsilcisi katıldı.

Fuara Üniversitemiz adına katılan Eurodesk Temas Noktası İrtibat Kişisi Sayın Öğr. Gör. Moustafa ASHMAWY, standımızı ziyaret eden öğrencilere Sinop Üniversitesinin Eurodesk faaliyetleri ve uluslararası gençlik fırsatları hakkında detaylı bilgiler verdi.

Dışişleri Bakan Yardımcısı ve AB Başkanı Büyükelçi Sayın Faruk KAYMAKCI ve Ulusal Ajans Başkanı Sayın İlker ASTARCI da Üniversitemiz standını ziyaret ettiler.

Üniversitemiz Eurodesk Temas Noktası İrtibat Kişisi Sayın Öğr. Gör. Moustafa ASHMAWY, ziyaretleri anısına Dışişleri Bakan Yardımcısı ve AB Başkanı Büyükelçi Sayın Faruk KAYMAKCI’ya ve Ulusal Ajans Eurodesk Temas Noktası Koordinatörü Sayın Meltem VALANDOVA’ya hediye takdiminde bulundu.